WEGANIZM.com
– wszystko o weganizmie

Lipiec 2014


 

weganizm

 

 Justyna Stebel

 

 

 

 

Jestem weganką od ponad dwóch lat. Na dietę roślinną przeszłam po obejrzeniu w Internecie filmu "Earthlings". Mniej więcej w tym samym czasie założyłam też bloga z przepisami, który w obecnej formie nazywa się Happy.Healthy.Vegan.

 

Mieszkam w Krakowie od 2006 roku - tu przyjechałam na studia z Rybnika (Górny Śląsk). Aktualnie pracuję w rekrutacji, ale moją największą pasją jest gotowanie i jedzenie. Na tych dwóch czynnościach spędzam najwięcej czasu :) i to z nimi wiążę przyszłość zawodową.

 

W zeszłym roku razem z chłopakiem założyłam start-up Veganised, w którym tworzymy i sprzedajemy koszulki z pozytywnym przesłaniem wegańskim (www.veganised-shop.com). Od paru miesięcy zarządzam także fanpagem Polskiego Stowarzyszenia Wegańskiego i czasem piekę ciasta na różne eventy oraz dla osób prywatnych ;) Dodatkowo współpracuję z portalami veganworkout.org,pl oraz weganizm.com.

 

Uważam, że dieta wegańska to najlepszy i najzdrowszy sposób odżywiania, ale jestem daleka od narzucania innym moich poglądów. Kiedy widzę kogoś jedzącego mięso, nie atakuję go za ten wybór. Moje podejście opiera się raczej na zachęcaniu do diety wegańskiej i uświadamianiu odnośnie korzyści zdrowotnych z niej płynących. Nie daję się sprowokować głupimi pytaniami. Zależy mi na pozytywnym wizerunku wegan i weganek.


 

Interesuje mnie dieta roślinna w sporcie. Sama prowadzę dość aktywny tryb życia - jeżdżę na rowerze i ćwiczę pole dance. Chcę pokazać, że weganizm daje energię i mięśnie.

 

 

 

Zapraszam na mojego bloga:

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich, Justyna

 

 

 

 

 

 

 

 


Komentarze: (wyłącz adblock i włącz JavaScript)