WEGANIZM.com
– wszystko o weganizmie

 

Leilani Munter

 Amerykanka Leilani Munter jest kierowcą wyścigowym. Obecnie jeździ w zespole ARCA Racing Series, a poprzednio jeździła w IndyCar i NASCAR.

 

Leilani, która od dziecka była wegetarianką, przeszła na weganizm półtora roku temu. W wywiadzie dla Ecorazzi i HappyCow.com, powiedziała, że od razu poczuła się lepiej.

 

Na weganizm przeszła po obejrzeniu filmów Ziemianie (Earthlings) i "Widelce zamiast noży" (Forks Over Knives).

 

"Nowe informacje skłoniły mnie do wyeliminowania nabiału". "Definitywnie czuję się lepiej. Definitywnie poczułam zmianę, poczułam więcej energii."

 

Leilani i tak już prawie nie jadła nabiału, z wyjątkiem sera. Znalazła jednak wegańskie wersje serów: "Byłam zaskoczona, jak dużo jest wegańskich serów, a niektóre smakują naprawdę dobrze." "Naprawdę z niczego się nie rezygnuje." "Nie ma usprawiedliwienia, żeby tego nie zrobić."

 

Munter zamierza propagować weganizm podczas zawodów: "Jeszcze w tym roku zamierzamy jeździć samochodem wyścigowym z napisem VegNation." Ale to nie wszystko, również rozstawiony zostanie duży namiot, w którym będzie serwowane wegańskie jedzenie, żeby fani mogli sami spróbować, jakie smaczne mogą być potrawy wegańskie. 

 

 

Źródło

 

Komentarze: (wyłącz adblock i włącz JavaScript)