WEGANIZM.com
– wszystko o weganizmie

 

Wegańskie dziecko Mills i McCartneya

 

 

12.31.2015

 

W wywiadzie dla gazety Irish Examiner (link),47-letnia Heather Mills powiedziała, że jej 12 letnia córka, której ojcem jest jej były mąż Paul McCartney, wychowana na diecie bez produktów zwierzęcych, jest dużo zdrowsza, wyższa i szybsza od innych dzieci w jej klasie. Heather powiedziała: "Ona jest weganką od urodzenia. I w odróżnieniu od innych dzieci w szkole, nigdy się nie przeziębia.

 

Obecnie jest najwyższa i najszybsza w klasie, pośród dziewcząt i chłopców. Wszyscy pytają mnie, czym ją karmię, bo ona jest jak ciągle 'rosnący wegański pęd'. Ona jest naprawdę zdrowa."

 

"Dużo dzieci przychodzi do naszego domu, żeby się bawić. Pytam je, co chciałybyście zjeść? One na to: 'Wszystko nam jedno'. To ja im przygotowuję wegańską kaczkę czy wegańskiego kurczaka albo jakąś inną potrawę z wegańskiego mięsa.

 

One nawet nie wiedzą, że to jest wegańskie. Dopiero kiedy wychodzą na zewnątrz, mówią: 'To takie miłe ze strony twojej mamy, że zrobiła dla nas burgera'. A ona na to: 'Wiesz, to nie był prawdziwy burger. To był wegański burger.' A one na to: 'Co takiego? Ale to przecież był prawdziwy burger! Ale ona jadła nuggetsy z kurczaka!', a my na to: 'Ale to i tak nie były nuggetsy z prawdziwego kurczaka.' Po prostu, dzieci nie rozróżniają."

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Komentarze: