WEGANIZM.com
– wszystko o weganizmie

Domowy sposób na oczyszczenie organizmu z metali ciężkich 

Poniższy artykuł ma cel informacyjny i nie jest poradą lekarską*

Świeże liście kolendry należy drobno posiekać. 8 lub więcej łyżeczek posiekanej kolendry wsypać do szklanego naczynia i zalać litrem wrzątku, zostawić pod przykryciem na 20 minut. Nie używać metalowych przyrządów. Tak codziennie przygotowany napój można pić w ciągu dnia przez kilka tygodni, zwykle ok. 3 miesięcy w przypadku dużej zawartości rtęci w organizmie. Napój z kolendry można zastąpić jedzeniem świeżych liści w formie sałatki czy pesto.


Właściwości lecznicze kolendry zostały opisane przez dr Yoshiaki Omura. Dr Omura zauważył, że np. infekcje oczu spowodowane mikroorganizmami chlamydia trachomatis oraz wirusowe zakażenia opryszczkowe, mimo leczenia, powracały po kilku miesiącach. Po szczegółowych badaniach, dr Omura odkrył, że te organizmy skrycie rozwijały w miejscach ciała, w których występowała wyższa koncentracja metali ciężkich, takich jak rtęć, ołów i aluminium. Wykorzystywały one metale ciężkie jako ochronę przed lekarstwem. Dr Omura zauważył również, że liście kolendry przyspieszają wydalanie metali ciężkich z organizmu.


Źródła (w jęz. ang.)
link
link

 

*DISCLAIMER: WSZYSTKIE ARTYKUŁY NA TEJ STRONIE MAJĄ CEL WYŁĄCZNIE INFORMACYJNY. OSOBY ZAINTERESOWANE POWINNY SKONSULTOWAĆ SIĘ ZE SWOIM LEKARZEM W SPRAWIE EWENTUALNEGO WYKORZYSTANIA PODANYCH NA TEJ STRONIE WIADOMOŚCI.
Komentarze: (wyłącz adblock i włącz JavaScript)