WEGANIZM.com
– wszystko o weganizmie

 

Bellamy Young mówi o weganizmie

 

 

 

03.25.2016

 

Bellamy Young, znana w Polsce z amerykańskiego serialu "Skandal", przeszła na weganizm w 1988r. W rozmowie z youbeauty wspomina:

 

Dotarło to do mnie w bardzo dziwny sposób. Byłam na drugim roku studiów, i zamówiłam pierś kurczaka, ale oni jakoś tak niefortunnie położyli ją na tacy. Kiedy zsunęłam ją na mój talerz, to wyglądała dokładnie tak samo jak malutki kosmaty piesek mojej mamy, który przewraca się na plecy, i prosi, żeby podrapać go po brzuszku. Dla mnie to już był koniec.

 

Według mnie sam weganizm ma pewne problemy z etykietką, ale poza tym jest to wspaniały styl życia. Znam wiele osób, które wolą mówić, że są na "diecie opartej na produktach roślinnych". Może to brzmi trochę smaczniej, ale dla mnie, weganizm był odpowiedzią na miriady rzeczy, które nie układały mi się w życiu. Miałam okropny trądzik, totalny brak energii, i czasami niestrawność. Tak więc nigdy to nie było dla mnie trudne, ani nic w tym rodzaju. Zawsze było to... hm... ja po prostu miałam szczęście, że moje ciało i serce były na tych samych falach.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Komentarze: