WEGANIZM.com
– wszystko o weganizmie

 

Alan Cumming 

Tłumaczenie fragmentów artykułu "Mike Tyson inspires Alan Cumming to go vegan"

 

Weganizm Mike'a Tysona wywiera duży wpływ na ludzi, którzy zastanawiają się nad wyborem diety. Ostatnio Alan Cumming, zainspirowany Tysonem, zatweetował, obwieszczając swoją decyzję:

 

"Postanowione. Igrałem z myślą o tym, żeby pójść na całego i zostać weganinem, a teraz widzę, że Mike Tyson jest nową twarzą reklamującą weganizm! Poddaję się! Wracaj seitanie! "

 

Cumming, szkocki aktor filmowy i teatralny, jest od dawna wegetarianinem, bo po prostu nie lubi mięsa.

 

"Nie czuję się dobrze, mając zgniłe zwłoki w moim ciele." powiedział w wywiadzie dla Vegetarian Times w 2010 r. "Poza tym widziałem okropne dokumenty o hormonach i innych rzeczach, które są w mięsie. Pod względem zdrowotnym, mięso jest przerażające. Jadłem kiedyś ryby, ale ryby zawierają potworną rtęć". (…)

 

Co do Tysona, on nadal cieszy się korzyściami zdrowotnymi, jakie daje mu weganizm. Na początku 2010 Tyson, w wywiadzie dla magazynu Details, powiedział: "Minęło już osiem miesięcy, odkąd przeszedłem na weganizmem, i teraz mam takie eksplozje energii. Nie wiem dokładnie, jak długo one trwają, ale to są eksplozje. Takie potężne." "Kiedyś zjadłem malutki kawałek mięsa i obudziłem się ciężko chory. Miałem ostre bóle i wymiotowałem. Wtedy zrozumiałem, że mięso jest dla mnie trucizną."

 

 

 

Komentarze: (wyłącz adblock i włącz JavaScript)